Opinie szkoły pływania NEMO

Prześlij swoją opinię
1
2
3
4
5
Zatwierdź
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

Średnia ocena:  
 19 opinie
Beata Gryfice

Fantastyczna nauka pływania! Pan Andrzej jest pełen zaangażowania. Podczas zajęć panuje przyjazna, kameralna atmosfera. Moja córka, która bała się zamoczyć głowę podczas kąpieli teraz uwielbia nurkować, a nauczyła się pływać już w ciągu pierwszych miesięcy uczęszczania na zajęcia. Na zajęcia chodzi już dwa lata i nadal bardzo chce kontynuować naukę pływania u pana Andrzeja. Szkołę Pływania Nemo polecam każdemu, komu zależy na oddaniu dziecka pod profesjonalną i życzliwą opiekę fantastycznego człowieka jakim jest pan Andrzej.

Pan Andrzej jest godnym polecenia nauczycielem pływania z którym trenuje mój syn już 5 m-cy.
Posiada dużą wiedzę i talent pedagogiczny , jest rzetelnym nauczycielem ,a ponadto dostosowuje program nauczania do indywidualnego ucznia. Pomaga przezwyciężyć strach przed wodą i polubić pływanie.
Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję go jako bardzo dobrego trenera pływania.”
Chapeau bas panie Andrzeju!

by Ania mama Olka:) on Blank Business Name
chapeau bas

„Pan Andrzej jest godnym polecenia nauczycielem pływania z którym mój syn trenuje już 5 m-cy.
Posiada dużą wiedzę i talent pedagogiczny , jest rzetelnym nauczycielem ,a ponadto dostosowuje program nauczania do indywidualnego ucznia. Pomaga przezwyciężyć strach przed wodą i polubić pływanie.
Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję go jako bardzo dobrego trenera pływania.”
Chapeau bas panie Andrzeju! Jest moc:)pozdrawiamy!

Bardzo fajna atmosfera na zajęciach. Synowie z chęcią w nich uczestniczą. Pan Andrzej ma znakomite podejście do dzieci. Synowie coraz lepiej radzą sobie z pływaniem. Zdecydowanie polecam zajęcia w szkole pływania Nemo 🙂

by Agnieszka on Blank Business Name

Moja córka uwielbia Pana Andrzeja i lekcje pływania. Profesjonalne nauka i bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam

Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Panem Andrzejem. Dziecko wraca zadowolone i z zajęć na zajęcia z coraz większymi postępami. Rewelacyjne podejście do Dziecka i cierpliwość to kolejne atuty 😀 Gdybym miała wybierać jeszcze raz bez wahania postawiła bym na Szkołę Nemo.

by Elżbieta on Blank Business Name

Polecam z całego serca zajęcia z Panem Andrzejem. Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Moja dwójka po prostu Go uwielbia. Basia zawsze nie może się doczekać zajęć. Dzięki Panu Andrzejowi zaczyna sobie radzić z zanurzenie małymi kroczkami ale do przodu. Syn uwielbia nurkować i z pomocą Pana Andrzeja idzie mu coraz lepiej. Fantastyczny instruktor. Co widać na zajęciach po zachowaniu dzieci.

by Maja z Pustkowa on Blank Business Name

Polecamy Pana Andrzeja! Ma bardzo dobre podejście do dzieci,a nasza Maja za każdym razem nie mogła się doczekać kolejnej lekcji. Pan Andrzej jest cierpliwy i do każdego podchodzi
indywidualnie. Z nim nasze dziecko przełamało swoje bariery więc dziękujemy i szczerze polecamy.

Syn bardzo zadowolony, nie moze doczekac sie kolejnych zajec, zachwycony panem instruktorem. Polecam!

Córka bardzo zadowolona!Super podejście do dzieci.Każde traktowane indywidualnie, co daje widoczne efekty.Polecam!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»