Opinie szkoły pływania NEMO

Prześlij swoją opinię
1
2
3
4
5
Zatwierdź
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię

NEMO Gryfice
Średnia ocena:  
 22 opinie
by Monika Janek on NEMO Gryfice

Zdecydowanie polecam 😊😊😊zajęcia w szkole pływania NEMO przez p A. Kozłowskiego. Syn wraca mega zadowolony z lekcji pływania. Była to bardzo trafna decyzja zapisania syna właśnie do tej szkoły. Polecam. 👍😊

by Beata on NEMO Gryfice
opinia

Fantastyczna szkoła pływania! Pan Andrzej jest pełen zaangażowania. Podczas zajęć panuje przyjazna, kameralna atmosfera. Moja córka, która bała się zamoczyć głowę podczas kąpieli, teraz uwielbia nurkować, a nauczyła się pływać już w ciągu pierwszych miesięcy uczęszczania na zajęcia. Na zajęcia chodzi już dwa i nadal bardzo chce chodzić na zajęcia do pana Andrzeja. Szkołę Pływania Nemo polecam każdemu, komu zależy na oddaniu dziecka pod profesjonalną i życzliwą opiekę fantastycznego człowieka jakim jest pan Andrzej.

by Agnieszka on NEMO Gryfice

Bardzo fajna , przyjazna dzieciom szkoła pływania. Serdecznie POLECAM 🙂Pan Andrzej super instruktor

by Beata on NEMO Gryfice
Beata Gryfice

Fantastyczna nauka pływania! Pan Andrzej jest pełen zaangażowania. Podczas zajęć panuje przyjazna, kameralna atmosfera. Moja córka, która bała się zamoczyć głowę podczas kąpieli teraz uwielbia nurkować, a nauczyła się pływać już w ciągu pierwszych miesięcy uczęszczania na zajęcia. Na zajęcia chodzi już dwa lata i nadal bardzo chce kontynuować naukę pływania u pana Andrzeja. Szkołę Pływania Nemo polecam każdemu, komu zależy na oddaniu dziecka pod profesjonalną i życzliwą opiekę fantastycznego człowieka jakim jest pan Andrzej.

by Anna on NEMO Gryfice

Pan Andrzej jest godnym polecenia nauczycielem pływania z którym trenuje mój syn już 5 m-cy.

Posiada dużą wiedzę i talent pedagogiczny , jest rzetelnym nauczycielem ,a ponadto dostosowuje program nauczania do indywidualnego ucznia. Pomaga przezwyciężyć strach przed wodą i polubić pływanie.

Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję go jako bardzo dobrego trenera pływania.”

Chapeau bas panie Andrzeju!

by Ania mama Olka:) on NEMO Gryfice
chapeau bas

„Pan Andrzej jest godnym polecenia nauczycielem pływania z którym mój syn trenuje już 5 m-cy.

Posiada dużą wiedzę i talent pedagogiczny , jest rzetelnym nauczycielem ,a ponadto dostosowuje program nauczania do indywidualnego ucznia. Pomaga przezwyciężyć strach przed wodą i polubić pływanie.

Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję go jako bardzo dobrego trenera pływania.”

Chapeau bas panie Andrzeju! Jest moc:)pozdrawiamy!

by Marta on NEMO Gryfice

Bardzo fajna atmosfera na zajęciach. Synowie z chęcią w nich uczestniczą. Pan Andrzej ma znakomite podejście do dzieci. Synowie coraz lepiej radzą sobie z pływaniem. Zdecydowanie polecam zajęcia w szkole pływania Nemo 🙂

by Agnieszka on NEMO Gryfice

Moja córka uwielbia Pana Andrzeja i lekcje pływania. Profesjonalne nauka i bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam

by Aga on NEMO Gryfice

Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Panem Andrzejem. Dziecko wraca zadowolone i z zajęć na zajęcia z coraz większymi postępami. Rewelacyjne podejście do Dziecka i cierpliwość to kolejne atuty 😀 Gdybym miała wybierać jeszcze raz bez wahania postawiła bym na Szkołę Nemo.

by Elżbieta on NEMO Gryfice

Polecam z całego serca zajęcia z Panem Andrzejem. Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Moja dwójka po prostu Go uwielbia. Basia zawsze nie może się doczekać zajęć. Dzięki Panu Andrzejowi zaczyna sobie radzić z zanurzenie małymi kroczkami ale do przodu. Syn uwielbia nurkować i z pomocą Pana Andrzeja idzie mu coraz lepiej. Fantastyczny instruktor. Co widać na zajęciach po zachowaniu dzieci.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»