Opinie szkoły pływania NEMO
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Nemo Gryfice
Average rating:  
 12 reviews
 by Dorota

Moje dziecko z przyjemnością i uśmiechem na twarzy bierze udział w zajęciach. Jestem miło zaskoczona podejściem do nauki: pełna opieka instruktorów już od samego wejścia (szatnia, przebieralnia, itd.) - to jest ważne, bo nie każde dziecko wszystko wie... Na zajęciach dostosowanie nauki do grupy - duży plus 🙂 Gorąco polecam naukę pływania w tej szkole.

 by Franciszek

Fachowe podejście i pełen profesjonalizm

 by Iwona

Z Panem Andrzejem nauka to prawdziwa przyjemność. Polecam

 by Damcio

Polecam każdemu. Fachowe podejście, pełne zaangażowanie.

 by Monika Janek
Opinia

Zdecydowanie polecam 😊😊😊zajęcia w szkole pływania NEMO przez p A. Kozłowskiego. Syn wraca mega zadowolony z lekcji pływania. Była to bardzo trafna decyzja zapisania syna właśnie do tej szkoły. Polecam. 👍😊

 by Agnieszka

Bardzo fajna , przyjazna dzieciom szkoła pływania. Serdecznie POLECAM 🙂Pan Andrzej super instruktor

 by Beata

Beata Gryfice

Fantastyczna nauka pływania! Pan Andrzej jest pełen zaangażowania. Podczas zajęć panuje przyjazna, kameralna atmosfera. Moja córka, która bała się zamoczyć głowę podczas kąpieli teraz uwielbia nurkować, a nauczyła się pływać już w ciągu pierwszych miesięcy uczęszczania na zajęcia. Na zajęcia chodzi już dwa lata i nadal bardzo chce kontynuować naukę pływania u pana Andrzeja. Szkołę Pływania Nemo polecam każdemu, komu zależy na oddaniu dziecka pod profesjonalną i życzliwą opiekę fantastycznego człowieka jakim jest pan Andrzej.

 by Ania Mama Olka:)
Chapeau Bas

„Pan Andrzej jest godnym polecenia nauczycielem pływania z którym mój syn trenuje już 5 m-cy.Posiada dużą wiedzę i talent pedagogiczny , jest rzetelnym nauczycielem ,a ponadto dostosowuje program nauczania do indywidualnego ucznia. Pomaga przezwyciężyć strach przed wodą i polubić pływanie.Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję go jako bardzo dobrego trenera pływania.”Chapeau bas panie Andrzeju! Jest moc:)pozdrawiamy!

 by Marta

Bardzo fajna atmosfera na zajęciach. Synowie z chęcią w nich uczestniczą. Pan Andrzej ma znakomite podejście do dzieci. Synowie coraz lepiej radzą sobie z pływaniem. Zdecydowanie polecam zajęcia w szkole pływania Nemo 🙂

 by Agnieszka
Polecam

Moja córka uwielbia Pana Andrzeja i lekcje pływania. Profesjonalne nauka i bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»